Czarter jachtu Balt Tytan 818

Długość: 818cm
Szerokość: 270cm
Zanurzenie: 42cm
Koje / Załoga: 6 / 6
Zbiornik paliwa: 100l
Moc silnika: 90KM
Co roku setki tysięcy osób odwiedzają Warmię, Mazury i Pomorze. Uroki krajobrazu i oferta turystyczna są szczególnie godne polecenia latem. Nie ma wówczas nic przyjemniejszego od beztroskiego odpoczynku nad wodą. Jeśli chodzi o Elbląg czarter jachtu to jedna z najpopularniejszych form spędzania tutaj wolnego czasu upalną porą. Z trasy biegnącej przez Pętlę Żuławską korzysta rocznie ponad 100 tys. żeglarzy! W firmie Delta Boats udostępniamy wczasowiczom jachty – dzięki nim można dostać się w najbardziej malownicze rejony Polski. Podziwianie widoków z pokładu stanowi atrakcję, która pozostaje w pamięci na długo.

Czytaj więcej

Niesamowita, zróżnicowana sceneria Pętli Żuławskiej

Wynajętym jachtem można popłynąć w wiele miejsc, jednak na szczególną uwagę zasługuje Pętla Żuławska. Czarter jachtu, który posłuży do tej wyjątkowo długiej (303 km) trasy, pozwala na odwiedzenie wyjątkowo ciekawych punktów na mapie kraju. Podróż zaczyna się w Elblągu i wiedzie na początku przez Kanał Jagielloński. Po przebyciu tej trasy można obrać dwa kierunki: na północ lub południe. Ponieważ rzeki tworzą pętlę, wybór zależy wyłącznie od preferencji uczestników rejsu. Niezależnie od kierunku, poszukiwaczy przygód i niezwykłej przyrody na pewno nic nie ominie.
Na południu znajdują się miasta o dużym znaczeniu kulturalno-historycznym: Malbork, Tczew oraz urokliwa wieś Biała Góra. Można się do nich dostać dwiema rzekami – najpierw Nogatem, a następnie Wisłą. Po drodze mija się kilka ciekawych architektonicznie przystani żeglarskich oraz fascynujące tereny zielone, które przypominają o najlepszych, niemal dzikich terenach Polski, ukształtowanych wyłącznie przez naturę. Powrót na północ (Wisłą i Szkarpawą) pozwala przypatrzyć się kolejnym atrakcjom, m.in. mostowi zwodzonemu w Drewnicy, mostowi obrotowemu w Rybinie czy interesującej faunie i florze. Rejs przez Szkarpawę to okazja do przypatrzenia się wielu gatunkom ptaków, które gniazdują na tej rzece, zwłaszcza pięknym czaplom siwym.
W kwestii takiej jak czarter Pętla Żuławska jest idealnym regionem do zróżnicowanej i pełnej wrażeń podróży. W ramach wynajmu możemy zaproponować także inne miejsce rozpoczęcia rejsu niż Elbląg. Jedynym warunkiem jest umiejscowienie portu na wodach Pętli Żuławskiej.

W pełni wyposażony i elegancki Tytan

Komfortowa podróż drogą morską jest możliwa dzięki nowoczesnym jachtom, które oddawane są przez profesjonalne firmy na czarter Elbląg może skorzystać z przygotowanej przez nas oferty. Obejmuje ona wypożyczenie na kilka dni Balt Tytan 818 – stylowej i zaawansowanej technologicznie łodzi typu houseboat. Ten długi na 818 cm i szeroki na 270 cm jacht może pomieścić aż do 6 osób w trakcie rejsu.

Nie bez powodu jacht nazywa się Tytan Czarter tej łodzi zaspokaja nie tylko podstawowe potrzeby podczas rejsu. Pod pokładem znajduje się wyposażenie wypoczynkowe (6 koi, siedzenia dla załogi i kapitana), kambuz z lodówką turystyczną do przyrządzania posiłków i zaplecze higieniczno-sanitarne, włącznie z platformą rufową ułatwiającą dostęp do wody. Ponadto Tytan posiada TV, radio i inną elektronikę, pozwalające utrzymać kontakt ze światem oraz wygodną nawigację (wbudowany system GPS). Z kolei zadaszona kabina jest oszklona w taki sposób, aby nawet podczas niepogody lub posiłku nie ominąć czarujących krajobrazów na zewnątrz.
Osoba bez uprawnień sternika motorowodnego może wynająć Tytan 818 Czarter łodzi o silniku 20 KM nie wymaga żadnych certyfikatów czy ukończonych szkoleń. Dopiero chęć wypożyczenia jachtu z napędem 90 KM, również dostępnego we flocie Delta Boats, potrzebuje okazania odpowiedniego dokumentu. Oznacza to, że urokami niesamowitej Pętli Żuławskiej oraz innych tras może cieszyć się dosłownie każdy!

Jeśli spędzasz swój wolny czas w mieście takim jak Elbląg czarter jachtów oferowany przez naszą flotę wypoczynkową może okazać się świetną opcją do rozważenia. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo w sprawie wynajmu Tytana 818 w określonym terminie. Chętnie odpowiemy także na wszystkie inne pytania.

 

Legenda:

 1. Sundeck / Pokład
 2. Storm rail
 3. Silnik
 4. Kokpit
 5. Kabina
 6. Koja dziobowa
 7. Koja rufowa
 8. Mesa / Koja
 9. Pościel
 10. Kubryk – Kuchnia
 11. Lodówka turystyczna
 12. Naczynia i garnki
 1. Kingstone toaleta i umywalka
 2. Umywalka
 3. Bakisty
 4. Zadaszenie
 5. Okna boczne
 6. Luk dziobowy
 7. Platforma rufowa
 8. Siedzenie kapitana
 9. Siedzenie dla załogi

Tekst 1 opis