O Nas

Wypoczynek na rzece wśród tataraku i śpiewu ptaków? Dni spędzone na opalaniu i swobodnej żegludze? Zejście na ląd, zwiedzanie polskich wsi czy kolacja w Trójmieście? Możesz to robić bez ograniczeń na luksusowym jachcie z 2016 roku.  Spędzisz tutaj wspaniałe chwile relaksu, przemierzając taflę rzek, obserwując unikatowe egzemplarze fauny i flory w szuwarach, robiąc zdjęcia lub planując w której marinie zacumować. Wakacje spędzone na wodzie będą jednymi z ciekawszych i z pewnością niezapomnianych dla każdego uczestnika rejsu. To luksus i odpoczynek, urlop pełen słońca oraz relaksu.

Opinie klientów

Już nie mogę doczekać się kolejnych wakacji na łodzi Delta-Boats. Piękne i przytulne wnętrze łodzi sprawia, że czułam się jak w hotelu. Swietny i niestandartowy pomysł na spędzanie wolnego czasu. Gorąco polecam szczególnie tym którzy chcą się zrelaksować i jednocześnie poznać polskie zakątki z perspektywy wody. Moc niezapomnianych wrażeń.

<
>
Agnieszka

Dziękujemy…za wszystko. Było wspaniale, cudnie, przepięknie. Jacht jest super, Żuławy niesamowite. Zwiedziliśmy Malbork, Gdańsk ale to Zalew najbardziej nami wstrząsnął. Tęsknimy i wrócimy!

<
>
Anita, Olga, Jacek, Wojtek